Sport Rooms Spała

Sport Rooms Spała

Zapraszamy do położonego w sercu spalskich lasów hotelu Sport Rooms Spała. Nasz kameralny, nowoczesny obiekt hotelowy jest przeznaczony dla Gości indywidualnych, biznesowych oraz grup sportowych. Hotel oferuje przestronne dwu i trzy osobowe pokoje z łazienką z prysznicem. Zapewniamy bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu WiFi, monitorowany parking oraz rekreacyjny ogródek. W obiekcie znajduje się profesjonalnie wyposażona sala konferencyjna dla 50 osób.

Śniadanie i posiłki wydawane są w oddalonym o 250 metrów Pensjonacie Karczma Spalska należącym do naszej sieci hotelowej.


Hotel Sport Rooms usytuowany jest wśród lasów Spalskiego Parku Krajobrazowego. Tą przepięknie położoną miejscowość, na swoją letnią rezydencję wybierali carowie i pierwsi Prezydenci Polski.

Naszym Gościom oferujemy możliwość wypożyczenia kajaków i zorganizowania spływu przepływającą 600 metrów od obiektu Pilicą, przy której znajduje się przystań i rozległe tereny rekreacyjne.

Posiadamy również wypożyczalnię rowerów, ponieważ Spała jest perfekcyjną bazą dla ciekawych wypraw rowerowych. Spała to doskonałe miejsce do spacerowania i uprawiania, nording wal king. W niedalekiej odległości od hotelu znajduje się Ośrodek Przygotowań Olimpijskich oraz wiele atrakcji turystycznych: zamek Kazimierzowski w Inowłodzu, kościół świętego Idziego w Inowłodzu, Bunkry w Konewce.

Zobcz, co dla Ciebie przygotowaliśmy


Sport Rooms Spała

+48 44 738 00 32

Marszałka Józefa Piłsudskiego 13 A 1
97-215 Spała
​​​​​​​Polska

rezerwacje@sportrooms.eu

Pokaż na mapie